HIRDETÉSEK 2023. szeptember 24.

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend 2023. október 1. Évközi 26. vasárnap

1/2 3 óra Szent Kereszt templom Hadifogoly mise

5. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

6. Kedden este 6 órakor Alapozó Hittan felnőtteknek a plébánián

7. Bérmálási felkészítő:
1. és 3. szombaton kezdő csoportot
2. és 4. szombaton haladó csoportot
várjuk a plébániára de. 9:30 órára.

8. Szkóla:

Plébániánk szentmiséinek rendszeres énekszolgálatára várjuk lelkes, jó hangú lányok jelentkezését. Akik ebben a szkólában szívesen részt vennének, jöjjenek (szerda) reggel 7:15-re a Jézus Szíve templomba.
Alsó korhatár harmadik osztály, felső korhatár nincs. Első szolgálatunkat a Szent Kereszt templom búcsújára, szeptember 17. 11 órai szentmisére tervezzük.
Természetesen később is lehet csatlakozni az énekes csoporthoz. A szkóla a szentmisék liturgiájában vesz részt, hasonlóan a ministránsokhoz a szentély közelében. Ehhez megfelelő kiegészítő öltözetet is kapnak.

9. Szeptember 25-én hétfőn este 19 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Képviselőtestület tagjait megbeszélésre a plébániára.