HIRDETÉSEK 2023. március 19.

Nagyböjt IV. vasárnapja

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend 2023. március 26  Nagyböjt V. vasárnapja

11 óra Szent Kereszt templom

5. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

6. A bérmálásra készülő fiatalokat várjuk:

Haladó csoport: 1. és 3. szombaton de. 9 óra plébánia

Kezdők: 2. és 4. szombaton de. 9 óra plébánia

7. Kedden este 6 órakor alapozó hittan lesz felnőtteknek a plébánián.

8. Pénteken reggel 7.15-kor énekes laudest imádkozunk Katolikus Iskolánk növendékeiért a Jézus Szíve templomban

9. Április 12-én szerdán este 7 órakor lesz a Jegyeskurzus következő alkalma a plébánián.

10. Pénteken:
                               17.15 Keresztút
                               18.00 Szentmise
                               18.30 Tanuságtétel

11. A hamu, az idő és a böjt elnevezéssel Vecsésen a Jézus Szíve Plébánián hat alkalommal ad otthont mindazoknak, akik közösségben kívánnak a kereszténység legnagyobb ünnepére a Húsvétra felkészülni.
A részletes program itt olvasható!

12. Március 26-án Nagyböjt V. vasárnapján lesz a betegek szentségének felvétele minden szentmisén.

13. Szombaton az esti szentmise után Passió próba lesz az altemplomban. Várjuk az igényes és jó hangú énekeseket, akik számára élményt jelent a kóruséneklés.

14. Március 25-én de. 9 órakor lesz a Szent Kereszt templom és a Jézus Szíve templom húsvéti nagytakarítása. Tisztelettel kérem az elsőáldozásra és a bérmálkozásra készülő családok segítségét.

15. Március 12-19-ig tartós élelmiszert gyűjtünk a rászorulók javára. Meghosszabbítva 16-ig.

16. Jövő vasárnap gyűjtés lesz a Szentföld javára.

17. A nagyhét liturgiája itt olvasható!