HIRDETÉSEK 2023. január 29.

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend 2023. február 5  évközi 5. vasárnap

9 óra Jézus Szíve templom

11 óra Halmi telepi kápolna

este 6 óra Jézus Szíve templom   Diákmise

5. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

6. A bérmálásra készülő fiatalokat várjuk:

Haladó csoport: 1. és 3. szombaton de. 9 óra plébánia

Kezdők: 2. és 4. szombaton de. 9 óra plébánia

7. Kérem azokat a fiatalokat, akik ebben az évben készülnek szentségi házasságot kötni, január 31-ig jelentkezzenek a plébánián. A jelenkezési határidőt meghosszabbítjuk február 15-ig.

8. Kedden este 6 órakor a mise után Lelkiségi Műhely az altemplomban.

9. Pénteken reggel 7.15-kor énekes laudest imádkozunk Katolikus Iskolánk növendékeiért a Jézus Szíve templomban

10. Jan. 29-én vasárnap du. 5 órára szeretettel hívom és várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit a Jézus Szíve templomba megbeszélésre.

11. Február 1–én szerdán este 7 órakor lesz a Jegyeskurzus első alakalma a plébánián.

12. Február 3. elsőpéntek. De. 9-12 között látogatom meg a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise. Rövid szentségimádást is tartunk. Szentmise után Balázsolás is lesz. A vasárnapi szentmisék után is lesz Balázsolás.

13. Elsőszombaton közös rózsafűzért imádkozunk ½ 6 órakor a Szent Kereszt templomban.