HIRDETÉSEK 2022. június 5.

PÜNKÖSDVASÁRNAP

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend június 12. Szentháromság vasárnapja

9 óra Jézus Szíve templom

11 óra Halmi telepi kápolna

este 6 óra Jézus Szíve templom Tedeum

5. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

6. Pénteken reggel a Jézus Szíve templomban 7:15 órakor énekes Laudest imádkozunk Katolikus Iskolánk tanáraival.

7. Családok X. Világtalálkozójára készülünk.

Egyházmegyei nagytalálkozóra:
Július 2-án szombaton Veresegyházára.
A program 9.30 –tól  18 óráig tart.

8. Minden pénteken ¼ 6-kor közösen imádkozzuk a Fény Útját a Jézus Szíve templomban

9. Június 6-án Pünkösd hétfőn újra megtarthatjuk Egyházközségi Családi Napunkat. De. 9 órai szentmisével kezdődik és du. 15 órakor tervezzük befejezni. A szentmisén Nagy Ivett hegedűművész is szolgál. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

10. Erős pollen tartalmú (pl. liliomfélék) virágokat ne adományozzunk templomaink díszítésére. Legyünk tekintettel, a pollen allergiával küszködő embertársainkra.

11. Június havában van lehetőség az I. félévi egyházi adó befizetésére. Irodában, átutalással, sárga csekken, és a sekrestyében.