HIRDETÉSEK 2022. május 15.

Húsvét 5. vasárnapja

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend május 22. Húsvét 6. vasárnapja

9 óra Jézus Szíve templom

11 óra Halmi telepi kápolna

este 6 óra Jézus Szíve templom Diákmise

5. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

6. Pénteken reggel a Jézus Szíve templomban 7:15 órakor énekes Laudest imádkozunk Katolikus Iskolánk tanáraival.

7. Hálás szívvel köszönöm meg újra a Kedves Hívek adományait és mindenki segítő munkáját, a Szent Kereszt Templom belső felújításáért. A külső festés és a lépcső felújítása is elkészült. A szükséges anyagi forrást, pályázati úton nyertük el.

8. Kedden este 6 órakor szentmise a Szent Kereszt templomban. Utána Lelkiségi Műhely az altemploban.

9. Családok X. Világtalálkozójára készülünk.

Előtalálkozóra hívjuk a családokat május 21-én szombaton du. ½ 5-re a Szent Kereszt templomba.

Egyházmegyei nagytalálkozóra:
Július 2-án szombaton Veresegyházára.
A program 9.30 –tól  18 óráig tart.

10. Május hónapban minden este elimádkozzuk a Lorettói litániát, kérjük Ukrajna számára a békét.

11. Minden pénteken ¼ 6-kor közösen imádkozzuk a Fény Útját a Jézus Szíve templomban

12. Június 6-án Pünkösd hétfőn ( a Covid által okozott két év szünet után) újra megtarthatjuk Egyházközségi Családi Napunkat. De. 9 órai szentmisével kezdődik és du. 15 órakor tervezzük befejezni. A szentmisén Nagy Ivett hegedűművész is szolgál. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!