HIRDETÉSEK 2022. március 6.

Nagyböjt 1. vasárnapja

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend március 13. Nagyböjt 2. vasárnapja

11 óra Szent Kereszt templom

5. A maszk viselete március 7-től nem kötelező.

6. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

7. Pénteken reggel a Jézus Szíve templomban 7:15 órakor énekes Laudest imádkozunk Katolikus Iskolánk tanáraival. Vezeti: Osikovizcné Csendesi Mária Igazgató asszony.

8. Kedden este 6 órakor szentmise a Szent Kereszt templomban. Utána Lelkiségi Műhely az altemplomban.

9. Március 9-én szerdán este 7 órakor lesz a Jegyeskurzus következő alkalma a plébánián.
(Jézus Szíve templomban)

10. Március 7-én hétfőn este a szentmise után, szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat megbeszélésre, a plébániára.

11. Nagyböjt péntekjein  17:15 órakor Keresztúti ájtatosságot végzünk a Jézus Szíve templomban.

12. Gyűjtés az ukrajnai háború menekültjei megsegítésére.

13. Nagyböjti gyűjtés március 20-27 között a vecsési rászorulók részére.

14. Szombaton este a szentmise után az altemplomban Passio próba lesz. Új és szép énekkultúrával rendelkező Testvéreket szeretettel hívunk és várunk a Kórusba.