HIRDETÉSEK 2021. október 24.

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend Október 31. évközi 31. vasárnap

9 óra Jézus Szíve templom

11 óra Szent Kereszt templom: Ige liturgia

5. A maszk viselete július 4-től nem kötelező.

6. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

7. Kedden este 6 órakor Alapozó Hittan felnőtteknek a plébánián.

8. A Szent kereszt templom kórusának a karzatán cserepes virágokat találtam, amiket lehoztunk onnan. Kérem a Kedves Hívek segítő közreműködését ne helyezzenek cserepes virágot a kórus karzatára, mert életveszélyes!

9. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus eseményei a Vecsés-Óváros plébánia Honlapján is megtekinthetőek.

10. Jelentkezés bérmálkozásra. A bérmálkozás a keresztény közösségbe való beavatás 3. szentsége. Nagyfokú elkötelezettséget kíván. 8. osztálytól fölfelé lehet jelentkezni október hónap folyamán. A felkészülést novemberben fogjuk elkezdeni.  Jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni, és az iskolákban a hitoktatóktól.

11. Október hónapban minden nap ½ 6-kor közösen imádkozzuk a rózsafűzért. Ajánljuk föl Szentatyánkért Ferenc pápáért.

12. A mai vasárnapon gyűjtés van a missiók javára.