HIRDETÉSEK 2021. szeptember 19.

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend Szeptember 26. évközi 26. vasárnap

11 óra Szent Kereszt templom, Terményáldás

du. 3 óra Tájház, táblamegáldás

5. A maszk viselete július 4-től nem kötelező.

6. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

7. Venisancte szentmise szeptember 19-én vasárnap este 6 órakor lesz a Jézus szíve templomban.

8. Szeptember 5-én a NEK nyitószentmiséjén 13 gyermek találkozott először Jézussal az Oltáriszentségben. Nagy örömünkre velünk ünnepelt Osikoviczné Csendesi Mária igazgató asszony és Hütter Teréz tanítónő. Köszönetet mondok a hitoktatóknak lelkiismeretes felkészítő munkájukért: Vrankó Gézáné Tófalvi Katalinnak, Peresáné Kállai Georgiának, Koncsikné Szilvai Annnának és a szülőknek.

9. Szept. 21-én este 6 órakor szentmise lesz a Szent Kereszt templomban, utána  Lelkiségi Műhely az altemplomban.

10. Október 3-án vasárnap a de. 9 órai szentmisében lesz azoknak a gyerekeknek az elsőáldozása, akik nem voltak a NEK-en.