HIRDETÉSEK 2021. szeptember 12.

1. Továbbra is kérjük Szent József közbenjárását Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

3. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

4. Miserend Szeptember 19. évközi 25. vasárnap

9 óra Jézus Szíve templom

11 óra Szent Kereszt templom
                          Búcsúi szentmise és körmenet

5. A maszk viselete július 4-től nem kötelező.

6. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

7. Venisancte szentmise szeptember 19-én vasárnap este 6 órakor lesz a Jézus szíve templomban.

8. Szept. 13- án hétfőn este mise után ½ 7 órára hívom és várom megbeszélésre a hitoktatókat és akolitusokat a plébániára.

9. Szeptember 5-én a NEK nyitószentmiséjén 13 gyermek találkozott először Jézussal az Oltáriszentségben. Nagy örömünkre velünk ünnepelt Osikoviczné Csendesi Mária igazgató asszony és Hütter Teréz tanítónő. Köszönetet mondok a hitoktatóknak lelkiismeretes felkészítő munkájukért: Vrankó Gézáné Tófalvi Katalinnak, Peresáné Kállai Georgiának, Koncsikné Szilvai Annnának és a szülőknek.

10. Szept. 14-én este 6 órakor Alapozó Hittan lesz felnőtteknek a plébánián.