HIRDETÉSEK 2020. szeptember 27.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Október 4. évközi 27. vasárnap:
                9 óra Jézus Szíve templom: elsőáldozás
              11 óra Halmy telepi kápolna

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni,
a maszk használata és a védőtávolság betartása kötelező!.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

9. Kedden este 6 órakor szentmise a Jézus Szíve templomban lesz. Utána Lelkiségi Műhely a plébánia hittantermében

10. Szombaton de. 9 órára várjuk a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

11. Október 4-én vasárnap du. 3 órakorközös ima és emlékezés lesz a „málenkíj robot" - ra elhurcoltak emlékére állított szoborcsoportnál.

12. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus – Budapest , 2021 Honlapja:  iec2020.hu

13. Szeptember30-án kezdődik a Szent Kereszt templombelső felújítása. Az első ütem befejezése november 4-re várható. Az új miserend itt olvasható. Kérem a Kedves Hívek segítő közreműködését!

14. Egyházközségünk Honlapján sok hasznos és fontos információt találhatunk: