HIRDETÉSEK 2020. szeptember 20.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Szeptember 27. évközi 26. vasárnap:
              11 óra Szent Kereszt templom. Terménymegáldás.

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni,
a maszk használata és a védőtávolság betartása kötelező!.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

9. Kedden este 6 órakor Alapozó Hittan felnőtteknek a plébánián.

10. Szombaton de. 9 órára várjuk a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

11. Szeptember 27-én vasárnap a 11 órai szentmisén terménymegáldási ünnepség lesz. Hálát adunk a föld terményeiért és a Mennyei Atya gondviselő szeretetéért. A megáldandó terményeket a jobb oldali sekrestyében helyezhetjük el.

12. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus – Budapest , 2021 Honlapja:  iec2020.hu

13. Egyházközségünk Honlapján sok hasznos és fontos információt találhatunk: