HIRDETÉSEK 2020. szeptember 13.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Szeptember 20. évközi 25. vasárnap:
                9 óra Jézus Szíve templom
              11 óra Szent Kereszt templom
                          Templomunk búcsúünnepe,
                          körmenetet is tarunk.

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni,
a maszk használata és a védőtávolság betartása kötelező!.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

9. Kedden este a 6 órai szentmise után LELKISÉGI MŰHELY lesz az altemplomban.

10. Ma gyűjtés van a Szentföld javára.

11. Szeptember 27-én vasárnap a 11 órai szentmisén terménymegáldási ünnepség lesz. Hálát adunk a föld terményeiért és a Mennyei Atya gondviselő szeretetéért. A megáldandó terményeket a jobb oldali sekrestyében helyezhetjük el.