HIRDETÉSEK 2020. szeptember 6.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Szeptember 13. évközi 24. vasárnap:
                9 óra Erzsébet tér  Veni Sante szentmise
              11 óra Szent Kereszt templom
                         Veni Sancte szentmise

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni, a maszk használata és a védőtávolság betartása ajánlott.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Lehetőség van az egyházi adó II. félévi befizetésére: irodában, sekrestyében, sárga csekken és banki átutalással.

9. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

10. Ma du. 4 órára megbeszélésre hívjuk és várjuk az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba.

11. Hétfőn este a szentmise után ½ 7 ó-ra megbeszélésre hívom és várom a hitoktatókat és az akolitusokat a plébániára.

12. Kedden este 6 órakor alapozó hittan lesz felnőttek részére a plébánián.