HIRDETÉSEK 2020. augusztus 30.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Szeptember 6. évközi 23. vasárnap:
                9 óra Jézus Szíve templom Veni Sante szentmise
              11 óra Halmy telepi kápolna

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni, a maszk használata és a védőtávolság betartása ajánlott.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Lehetőség van az egyházi adó II. félévi befizetésére: irodában, sekrestyében, sárga csekken és banki átutalással.

9. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

10. A járványveszély miatt a Kisboldogasszony napi közös gyalogos zarándoklatunkat ebben az évbe nem tudjuk megtartani.

11. Szeptember 6-án vasárnap du. 4 órára megbeszélésre hívjuk és várjuk az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba.

12. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise és szentségimádás.

13. Elsőszombaton ½ 6-kor közös rózsafűzért imádkozunk a szentmise elött.