HIRDETÉSEK 2020. augusztus 23.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Augusztus 30. évközi 22. vasárnap:
              11 óra Szent Kereszt templom

6. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni, viszont a maszk használata és a védőtávolság már nem kötelező.

7. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

8. Lehetőség van az egyházi adó II. félévi befizetésére: irodában, sekrestyében, sárga csekken és banki átutalással.

9. Az elsőáldozás ünnepét Október 4-én, a hónap első vasárnapján tervezzük megtartani. Legyen ez a nap a keresztény családok és az egész plébánia közösségünk szép ünnepe. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekeinkért, hogy a Jézussal való találkozás öröme egész életük meghatározó élménye legyen.

10. A jegyeskurzust – amit a karantén időszak félbevágott – augusztus 26-án szerdán este 7 órakor folytatjuk a plébánián.

11. A járványveszély miatt a Kisboldogasszony napi közös gyalogos zarándoklatunkat ebben az évbe nem tudjuk megtartani.

12. Szeptember 6-án vasárnap du. 4 órára megbeszélésre hívjuk és várjuk az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba.