HIRDETÉSEK 2020. június 28.

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Tájékoztatás:
a Vatikán jóváhagyta Erdő Péter bíboros, prímás javaslatát, így az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust 2021. szeptember 5–12. között rendezzük meg Budapesten.

6. Július 5. évközi 14. vasárnap
              11 óra Szent Kereszt templom

7. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni, viszont a maszk használata és a védőtávolság már nem kötelező.

8. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

9. Lehetőség van az egyházi adó II. félévi befizetésére: irodában, sekrestyében, sárga csekken és banki átutalással.

10. Hittanos gyerekek nyári kirándulása lesz Aug. 3-án hétfőn. Jelentkezni lehet a hitoktatóknál, 3. osztálytól 8. osztályig. Jelentkezési határidő: július 27.

11. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12 között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise, utána rövid szentségimádás is lesz.

12. Elsőszombaton ½ 6 órakor közösen imádkozzuk a rózsafűzért a szentmise előtt.