HIRDETÉSEK 2020. június 21.

a Jézus Szíve templom búcsú ünnepe

3. Marton Zsolt püspök atya kérése a hívekhez itt olvasható.

4. A Váci Egyházmegye honlapján értékes videókat találunk lelki töltekezésre.

5. Tájékoztatás:
a Vatikán jóváhagyta Erdő Péter bíboros, prímás javaslatát, így az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust 2021. szeptember 5–12. között rendezzük meg Budapesten.

6. Június 28. évközi 13. vasárnap
            ½ 8 óra Halmitelepi kápolna gör. kat. liturgia
                9 óra Jézus Szíve templom
              11 óra Szent kereszt templom Ige liturgia

7. Figyeljünk a járványügyi előírások betartására: Püspök atya rendelkezése, hogy továbbra is csak kézbe lehet áldozni és a szenteltvíz tartót üresen kell hagyni, viszont a maszk használata és a védőtávolság már nem kötelező.

8. Karitász Csoport vezetőjének, Nagy Gyuláné elérhetősége: 06-20-390-5485

9. Lehetőség van az egyházi adó I. félévi befizetésére: irodában, sekrestyében, sárga csekken és banki átutalással.

10. Rendkívüli módon ünnepelhettük meg Úrnapját, az Oltáriszentség ünnepét. Köszönöm mindenkinek a szolgálatát és részvételét. A zuhogó eső ellenére mindenki hősiesen helytállt.

11. Hittanos gyerekek nyári kirándulása lesz Aug. 3-án hétfőn. Jelentkezni lehet a hitoktatóknál, 3. osztálytól 8. osztályig. Jelentkezési határidő: július 27.

12. Kedden este ½ 6 órakor mise keretében felnőtt keresztelés lesz.

13. A 9 és 11 órai szentmisék végén elénekeljük a TEDEUM-ot. Hálát adva az elmúlt iskolaév minden kegyelméért és a kihívásokért.