HIRDETÉSEK 2020. március 15.

Nagyböjt 3. vasárnapja

3. Március 22. Nagyböjt 4. vasárnapja
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Kedden este 6 órakor szentmise Szent kereszt templomban, utána Ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

6. A Jegyeskurzus következő alkalma: március 25-én este 7 órakor a plébánián.

7. Pénteken 5:15-kor Keresztúti ájtatosságot végzünk.

8. A járvány miatt a Passió Kórusmű előadása elmarad.

9. Intézkedések a járvány megelőzése érdekében.
Az MKPK rendelkezése: A ránk bázottakért érzett felelősségtől vezérelve a COVID-19-járvány Magyarországra történő betörése után az alábbi rendelkezések lépnek életbe:
Kérjük a szentmiséken a kézfogás és a nyelvre áldoztatás elhagyását és a kézbe áldoztatás általánossá tételét. Kérjük a szenteltvíztartók kiürítését, azok használatának mellőzését.

10. Betegek szentségének közösségi felvétele Nagyböjt 5. vasárnapján (március 29-én) lesz. Felveheti, aki 60. életévét betöltötte, ill. kórházi kezelés előtt áll. Előtte szentgyónást is kell végezni.

11. Tartós élelmiszer adományok gyűjtése a rászoruló családoknak március 29-ig tart.

A járvány ideje alatt jobban figyeljünk egymásra és segítsük egymást!