HIRDETÉSEK 2020. március 8.

Nagyböjt 2. vasárnapja

3. Március 15. Nagyböjt 3. vasárnapja
                10 óra Városi ünnepség Petőfi tér
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan fenőtteknek a plébánián.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

6. A Jegyeskurzus következő alkalma: március 11-én este 7 órakor a plébánián.

7. Pénteken 5:15-kor Keresztúti ájtatosságot végzünk.

8. Szombaton a szentmise után Passió próba lesz az altemplomban. Szeretettel hívunk és várunk új énekeseket is a templomi kórusunkba.

9. Hétfőn este 7 órára a fiatal házasokat hívom és várom a plébániára.

10. Intézkedések a járvány megelőzése érdekében.
Az MKPK rendelkezése: A ránk bázottakért érzett felelősségtől vezérelve a COVID-19-járvány Magyarországra történő betörése után az alábbi rendelkezések lépnek életbe:
Kérjük a szentmiséken a kézfogás és a nyelvre áldoztatás elhagyását és a kézbe áldoztatás általánossá tételét. Kérjük a szenteltvíztartók kiürítését, azok használatának mellőzését.