HIRDETÉSEK 2019. december 15.

Advent 3. vasárnapja

3. December 22. vasárnapi miserend
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor gyászmisét mutatunk be elhunyt Hajdú Jenő atyáért.
A Szentmise után Ige csoport az altemplomban.

Mindenkit hívunk és várunk, akik szerették őt. 1963-1968-ig szolgált káplánként az óplébánián. Temetése december 20-án lesz Rákospalotán. 13 órakor szentmise, utána temetés a rákospalotai temetőben.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálkozásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

6. Közeledik a polgári év vége. December hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

7. December 19-én csütörtökön du. 17 órától Katolikus Iskolánk tanulói Karácsonyi műsorát tekinthetjük meg itt a Jézus Szíve templomban.

Roráte szentmisék Decemberben:

16. hétfő reggel 6:30           Jézus Szíve templom