HIRDETÉSEK 2019. december 1.

Advent 1. vasárnapja

3. December 8. vasárnapi miserend
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este ½ 7 órakor Ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálkozásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

6. Közeledik az egyházi év vége. November hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

7. December 2-án hétfőn este ½ 7 órára szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat a plébániára megbeszélésre.

8. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus szíve templomban is lesz szentmise. Utána szentségimádás.

9. December 7. szombat du. 3 órától kreatív karácsonyi készület az altemplomban: mézeskalács sütés, gyertyaöntés. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.
Esti szentmise előtt ½ 6 órakor közös rózsafűzér és titokcsere.

10. December 14-én szombaton du. 4 órától adventi lelki nap a Jézus Szíve templomban. A 3.a és 3. b osztályok pedagógiai program keretében vesznek részt a lelki napon. Mindenkit szeretettel várunk. Az esti szentmise is itt lesz.

Roráte szentmisék Decemberben:

2. hétfő  reggel 6:30            Jézus Szíve templom