HIRDETÉSEK 2019. november 17.

3. November 24. vasárnapi miserend
                11 óra Szent Kereszt templom
            Du. 3 óra Halmi telepi kápolna, görög kat. liturgia

4. Kedden este 6 órakor szentmise Szent Kereszt templomban, utána Ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálkozásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

6. Közeledik az egyházi év vége. November hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

7. November 18-án hétfőn este 7 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Tanács tagjait megbeszélésre a plébániára.

8. November 23-án szombaton a szentmise előtt 5-6 óráig szentségimádási órát végzünk. Bekapcsolódunk a 2020 Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus Titkársága által meghirdetett az egész világot átölelő közös imádságba.