HIRDETÉSEK 2019. november 3.

3. November 10. vasárnapi miserend
                  9 óra Erzsébet tér nem lesz szentmise
                11 óra Szent Kereszt templom
            du. 5 óra Erzsébet tér pöspöki szentmise

4. Kedden este szentmise után Ige csoport az altemplomban.

5. Hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom megbeszélésre a hitoktatókat és akolitusokat a plébániára.

6. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálkozásra készülő 8. és 9. osztályos fiatalokat a plébániára.

7. Közeledik az egyházi év vége. November hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

Fontos: November 10-én vasárnap 17 órakor az Erzsébet téri templomban egyházmegyénk új Főpásztora Márton Zsolt püspök atya fog bérmálni. Szeretettel hivom a Kedves Híveket erre a püspöki szentmisére.

Ezen a vasárnapon november 10-én a Jézus Szíve templomban nem lesz esti szentmise.