HIRDETÉSEK 2019. október 27.

3. November 1. Mindenszentek ünnepe
                11 óra Szent Kereszt templom
          du. 4 óra Temető: Ökumenikus imádság a Keresztnél

November 2. Halottak napja

este 6 óra Szent Kereszt templom

4. November 3. vasárnapi miserend
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

5. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián

6. Október hónapban minden este ½ 6 órakor közös rózsafűzér imát végzünk. Ajánljuk föl az elsőáldozásra készülő gyerekekért, családjaikért, városunkért és a Szentatya októberi imaszándékára. Az Egyház missziós megújulásáért: hogy a Szentlélek kiáradása új missziós tavaszt ébresszen az Egyházban.

Előzetes: November 10-én vasárnap 17 órakor az Erzsébet téri templomban egyházmegyénk új Főpásztora Márton Zsolt püspök atya fog bérmálni. Szeretettel hivom a Kedves Híveket erre a püspöki szentmisére.

Ezen a vasárnapon november 10-én a Jézus Szíve templomban nem lesz esti szentmise.