HIRDETÉSEK 2019. október 20.

3. Október 27. vasárnapi miserend:
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este a szentmise után Ige csoport az altemplomban.

5. Október hónapban minden este ½ 6 órakor közös rózsafűzér imát végzünk. Ajánljuk föl az elsőáldozásra készülő gyerekekért, családjaikért, városunkért és a Szentatya októberi imaszándékára. Az Egyház missziós megújulásáért: hogy a Szentlélek kiáradása új missziós tavaszt ébresszen az Egyházban.

6. Október 20-n vasárnap du. 4 órakor a Szent Kereszt templomban jótékonysági koncertet adnak a Fúvósok a Szent Kereszt templom felújítása javára. Mindenkit szeretettel várnak, a belépés díjtalan.

7. Október 20-n vasárnap du. 4 órára várom az Elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a plébániára (Jézus Szíve templom).

8. A mai vasárnapon országos gyűjtés van a missiók javára.

Előzetes: November 10-én vasárnap 17 órakor az Erzsébet téri templomban egyházmegyénk új Főpásztora Márton Zsolt püspök atya fog bérmálni. Szeretettel hivom a Kedves Híveket erre a püspöki szentmisére.

Ezen a vasárnapon november 10-én a Jézus Szíve templomban nem lesz esti szentmise.