HIRDETÉSEK 2019. október 13.

3. Október 20. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi téri kápolna

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

5. Szombaton de. 9 órára várom a 8. és 9. osztályos fiatalokat bérmálási felkészítőre a plébániára.

6. Október hónapban minden este ½ 6 órakor közös rózsafűzér imát végzünk. Ajánljuk föl az elsőáldozásra készülő gyerekekért, családjaikért, városunkért és a Szentatya októberi imaszándékára. Az Egyház missziós megújulásáért: hogy a Szentlélek kiáradása új missziós tavaszt ébresszen az Egyházban.

7. Október 18-án pénteken este 6-7-ig angol nyelvű társalgási lehetőség lesz az Evangélikus templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

8. Hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom a fiatal házasok csoportját a plébániára.

9. Október 20-n vasárnap du. 4 órakor a Szent Kereszt templomban jótékonysági koncertet adnak a Fúvósok a Szent Kereszt templom felújítása javára. Mindenkit szeretettel várnak, a belépés díjtalan.

10. Október 20-n vasárnap du. 4 órára várom az Elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a plébániára (Jézus Szíve templom).

11. Pénteken de. 9 órakor bekapcsolódunk az egymillió gyermek imádkozza a rózsafűzért közös imádságba.

Előzetes: November 10-én vasárnap 17 órakor az Erzsébet téri templomban egyházmegyénk új Főpásztora Marton Zsolt püspök atya fog bérmálni. Szeretettel hivom a Kedves Híveket erre a püspöki szentmisére.

Ezen a vasárnapon november 10-én a Jézus Szíve templomban nem lesz esti szentmise.