HIRDETÉSEK 2019. október 6.

3. Október 13. vasárnapi miserend:
                11 óra Szent kereszt templom

4. Kedden este a 6 órai szentmise után Ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 9 órára várom a 8. és 9. osztályos fiatalokat bérmálási felkészítőre a plébániára.

6. Október hónapban minden este ½ 6 órakor közös rózsafűzér imát végzünk. Ajánljuk föl az elsőáldozásra készülő gyerekekért, családjaikért, városunkért és a Szentatya októberi imaszándékára. Az Egyház missziós megújulásáért: hogy a Szentlélek kiáradása új missziós tavaszt ébresszen az Egyházban.

7. Október 11-én pénteken este 6-7-ig angol nyelvű társalgási lehetőség lesz az Evangélikus templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

8. Hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat megbeszélésre a plébániára.

9. Október 20-n vasárnap du. 4 órakor a Szent Kereszt templomban jótékonysági koncertet adnak a Fúvósok a Szent Kereszt templom felújítása javára. Mindenkit szeretettel várnak, a belépés díjtalan.

10. Október 20-n vasárnap du. 4 órára várom az Elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a plébániára (Jézus Szíve templom).