HIRDETÉSEK 2019. szeptember 29.

A Szentírás vasárnapja

3. Október 6. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián.

5. Szombaton de. 9 órára várom a 8. és 9. osztályos fiatalokat bérmálási felkészítőre a plébániára.

6. Pénteken elsőpéntek lesz de. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus szíve templomban is lesz szentmise és szentségimádás.

7. Szombaton ½ 6 -kor titokcsere lesz a Szent Kereszt templomban.

8. Október hónapban minden este ½ 6 órakor közös rózsafűzér imát végzünk. Ajánljuk föl az elsőáldozásra készülő gyerekekért, családjaikért, városunkért és a Szentatya októberi imaszándékára. Az Egyház missziós megújulásáért: hogy a Szentlélek kiáradása új missziós tavaszt ébresszen az Egyházban.

9. Szeptember 30-án hétfőn 13 órakor Katolikus Iskolánkban átadási ünnepség lesz. Az új külső és a játszó udvar megáldása. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

10. Október 11-én pénteken este 6-7-ig angol nyelvű társalgási lehetőség lesz az Evangélikus templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.