HIRDETÉSEK 2019. szeptember 1.

3. Szeptember 8. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve templom Venisancte
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Szeptember 7-én szombaton reggel 7 órakor indul a 10. gyalogos zarándoklatunk Máriabesnyőre a Kisboldogasszonynapi búcsúra. Vasárnap buszt is biztosítunk az idősek részére. Jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánián.

5. Szeptember 8-án vasárnap 9 órakor Venisancte szentmise lesz a Jézus Szíve templomban.

6. Hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat megbeszélésre a plébániára.

7. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián.

8. Pénteken elsőpéntek lesz, de. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise és szentségimádás.