HIRDETÉSEK 2019. augusztus 25.

3. Szeptember 1. miserend:
                11 óra Szent kereszt templom

4. A Váci Egyházmegye új Főpásztora:
Őszentsége Ferenc Pápa július 12-én kinevezte a Váci Egyházmegye új főpásztorát Főtisztelendő Marton Zsolt szemináriumi rektor úr személyében.
Püspökszentelése 2019. augusztus 24-én 10 órakor volt a Váci Székesegyházban.
Fogadjuk szeretettel és imádkozzunk az új Főpásztorunkért, hogy a Szentlélek erejében és fényében tudja kormányozni a Váci Egyházmegyét és a rábízottakat.

5. Szeptember 7-én szombaton reggel 7 órakor indul a 10. gyalogos zarándoklatunk Máriabesnyőre a Kisboldogasszonynapi búcsúra. Vasárnap buszt is biztosítunk az idősek részére. Jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánián.

6. Szeptember 8-án vasárnap 9 órakor Venisancte szentmise lesz a Jézus Szíve templomban.