HIRDETÉSEK 2019. augusztus 18.

3. Augusztus 20. Szent István király ünnepi miserend:
           ½ 12 óra Szent kereszt templom

4. Augusztus 25. miserend:
                 9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

5. A Váci Egyházmegye új Főpásztora:
Őszentsége Ferenc Pápa július 12-én kinevezte a Váci Egyházmegye új főpásztorát Főtisztelendő Marton Zsolt szemináriumi rektor úr személyében.
Püspökszentelése 2019. augusztus 24-én 10 órakor a Váci Székesegyházban lesz. Fogadjuk szeretettel és imádkozzunk az új Főpásztorunkért.
Egyházunk életben kiemelkedő esemény a pöspökszentelés, lehetőleg minél többen vegyünk részt rajta.

6. Szeptember 7-én szombaton reggel 7 órakor indul a 10. gyalogos zarándoklatunk Máriabesnyőre a Kisboldogasszonynapi búcsúra. Vasárnap buszt is biztosítunk az idősek részére. Jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánián.