HIRDETÉSEK 2019. június 30.

Hálásan köszönöm az Úrnapi virágszőnyeg és sátorépítők odaadó és szorgalmas munkáját. Őseinktől örökölt szép hagyományunk ápolása napról-napra segítsen minket abban, hogy növekedjen, az Úr Jézusba vetett hitünk, reményünk és szeretetünk.

3. Július 7. miserend:
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Egyházi adó: Június hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

5. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. A Jézus szíve templomban este 6 órakor szentmise és szentségimádás is lesz.

6. Szombaton elsőszombat, ½ 6-kor közös Rózsafüzér imát végzünk és Titokcsere is lesz.

7. Ma országos gyűjtés van az Apostoli Szentszék javára. (Péter-fillér)