HIRDETÉSEK 2019. június 16.

Szentháromság vasárnapja

3. Június 23. Úrnapja miserend:
                11 óra Szent Kereszt templom, Úrnapi körmenet

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián.

5. Június 17-én hétfőn este 7 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Tanács tagjait megbeszélésre a plébániára.

6. Mindenkinek hálás szívvel köszönöm a munkáját és segítségét, részvételét, a 10. Egyházközségi Családi napunk lebonyolításában.

7. Bérmálás: Június 30. vasárnap de. 10 órakor bérmálási ünnepi szentmise lesz. Ez a nap egyben templomunk búcsúünnepe is. Körmenetet is tartunk.

8. Egyházi adó: Június hónapban rendezhetjük az egyházi adó II. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.

9. Június 23 vasárnap du. 4 óra szent Kereszt templom: Vecsési Fúvósok ünnepi hangversenye. Mindenkit szeretettel várunk.