HIRDETÉSEK 2019. március 31.

Nagyböjt 4. vasárnapja

3. Április 7. vasárnap:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Kedden este 6 órakor szentmise, utána Ige csoport az altemplomban.

5. Április 3-án szerdán este 7 órakor lesz a jegyeskurzus következő alkalma a Jézus Szíve templomban.

6. Szigorú böjt van Hamvazószerdán és Nagypénteken. A nagyböjti péntekeken hústilalom van.

7. Nagyböjtben minden pénteken keresztúti ájtatosságot végzünk ¼ 6 órakor a Jézus Szíve templomban.

8. Szombaton szentmise után passió próba az altemplomban. Szeretettel hívunk és várunk jó hangú énekeseket a templomi kórusba.

9. Ma du. 4 órára várjuk az elsőáldozó gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba.

10. Hétfőn este ½ 7 órára szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat megbeszélésre, a plébániára.

11. Jövő vasárnap gyűjtés lesz a szentföldi keresztények javára.

12. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12 között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise, utána szentségimádás is lesz.

13. Elsőszombaton ½ 6 órakor közös rózsafűzér imádságot végzünk a Szent Kereszt templomban.

14. Tartós élelmiszer gyűjtés a rászorulók javára. Március 24- Április 7-ig.