HIRDETÉSEK 2019. március 24.

Nagyböjt 3. vasárnapja

3. Március 31. vasárnap:
                           Betegek kenete közösségi kiszolg.
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián.

5. Április 3-án szerdán este 7 órakor lesz a jegyeskurzus következő alkalma a Jézus Szíve templomban.

6. Szigorú böjt van Hamvazószerdán és Nagypénteken. A nagyböjti péntekeken hústilalom van.

7. Nagyböjtben minden pénteken keresztúti ájtatosságot végzünk ¼ 6 órakor a Jézus Szíve templomban.

8. Szombaton szentmise után passió próba az altemplomban. Szeretettel hívunk és várunk jó hangú énekeseket a templomi kórusba.

9. Jövő vasárnap du. 4 órára várjuk az elsőáldozó gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba.

10. Tartós élelmiszer gyűjtés a rászorulók javára. Március 24-31-ig. ( A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Körlevele a gyűjtésről.)