HIRDETÉSEK 2019. március 3.

3. Március 10. vasárnap:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Kedden este szentmise után Ige csoport az altemplomban.

5. Március 6-án szerdán este 7 órakor lesz a jegyeskurzus következő alkalma a Jézus Szíve templomban.

6. Hétfőn este ½ 7 órára szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és akolitusokat a plébániára, megbeszélésre.

7. Március 6. szerda, Hamvazószerda lesz, a Nagyböjti 40 napos szent idő kezdete. Este 6 órakor a Halmi telepi kápolnában lesz a hamuszentelés és hamvazás. Hamvazkodásra vasárnap is lesz lehetőség.

8. Szigorú böjt van Hamvazószerdán és Nagypénteken. A nagyböjti péntekeken hústilalom van.

9. Hétfőn du. 5 órára várjuk a ministránsokat az altemplomba.

10. Nagyböjtben minden pénteken keresztúti ájtatosságot végzünk ½ 6 órakor a Jézus Szíve templomban.