HIRDETÉSEK 2019. február 24.

3. Március 3. vasárnap:
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor Alapozó Hittan felnőtteknek  a plébánián.

5. Március 6-án szerdán este 7 órakor lesz a jegyeskurzus következő alkalma a Jézus Szíve templomban.

6. A mai vasárnap du. 4 órára várjuk az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit a Jézus Szíve templomba.

7. A mai vasárnap gyűjtés van a katolikus iskolák javára.

8. Február 25-én hétfőn este 7 órára hívom és várom az Egyházközségi Tanács tagjait megbeszélésre a plébániára.

9. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise, utána szentségimádást is végzünk.

10. Szombaton elsőszombati közös Rózsafűzér imát végzünk a szentmise előtt, a Szent Kereszt templomban.