HIRDETÉSEK 2019. január 27.

3. Február 3. vasárnap:
                11 óra Szent kereszt templom

4. Imahét a Krisztus - hívők egységéért 2019. január 20-27.   Köszönöm a Kedves Hívek kitartó részvételét az imahét eseményein, a sok süteményt és a Vasadi családnak a Szeretet – vendégség megszervezését.

5. Szombaton 9 órakor bérmálkozó fiatalok hittanórája a plébánián.

6. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

7. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor szentmise a Jézus Szíve templomban. Utána szentségimádás is lesz.

8. Szombaton este 6 órakor ünnepi szentmise Gyertyaszentelő Boldogasszony tiszteletére. Gyertyaszentelés. Balázsáldás. Előtte ½ 6 –kor elsőszombati közös rózsafűzér ima.

9. Az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit 17 órára hívom és várom a Jézus szíve templomba. (Együtt veszünk részt az imaórán)

10. Jan. 28-án hétfőn 17 órára szülői megbeszélésre hívjuk a ministráns fiúk szüleit a Jézus Szíve templomba.