HIRDETÉSEK 2018. december 16.

Advent 3. vasárapja

3. December 23. advent 4. vasárnapja
                  9 óra Erzsébet téri  templom
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián

5. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

6. Roráte szentmisék:
   December 17. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 21. péntek reggel 7 óra Erzsébet tér

7. Ünnepi miserend: Külön lapon.

8. Köszönöm a Kedves Hívek nagylelkű adományait a tartós élelmiszer gyűjtés kapcsán. A karitász csoport fogja eljuttatni a rászoruló családoknak.

9. Köszönöm mindazok munkáját és segítségét, akik templomunk karácsony előtti nagytakarításában részt vettek!

10. Köszönöm a Vasadi családnak, hogy az idén is fölvállalták a mézeskalácssütés és gyertyaöntés lebonyolítását.

11. Advent utolsó hetében minden szentmise előtt és után fogok gyóntatni. Lehetőleg ebben az időszakban végezzük el karácsonyi szentgyónásunkat. Az ünnepek alatt már nem lesz rá mód és lehetőség.

12. Karácsonyi betegellátás. Idős, beteg családtag otthoni gyóntatására és áldoztatására is van lehetőség.