HIRDETÉSEK 2018. december 9.

Advent 2. vasárapja

3. December 16. advent 3. vasárnapja
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Erzsébet tér: Ünnepi búcsúi szentmise
                     A templom fölszentelésének 60. évfordulóján

4. Kedden este 6 órakor szentmise a Szent Kereszt templomban. Szentmise után Ige csoport az Altemplomban.

5. Szombaton december 8-án volt az Egyházközségi adventi lelki napunk. A 3. a-b osztályok, szülők és gyermekek pedagógiai program keretében vettek részt a lelki napon. Köszönöm mindenkinek a részvételét, szolgálatát befogadó szeretetét, amely szép adventi ünneppé formálta lelki napunkat.

6. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

7. Roráte szentmisék:
   December 10. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 12. szerda reggel 7 óra Halmi telepi kápolna
   December 17. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 21. péntek reggel 7 óra Erzsébet tér

8. Ünnepi miserend: Külön lapon.

9. Köszönöm a bérmálkozásra készülő fiatalok csoportjának a templomkert őszi nagytakarításában való részvételét és Krancziczki József segítségét.

10. Dec. 15-én szombaton de. lesz a Jézus Szíve templom karácsony előtti nagytakarítása. Kérem a Kedves Hívek segítségét.

11. Dec. 16-ig tartós élelmiszert gyűjtünk a rászorulók javára.

12. December 15-én szombaton du. 3 órától az Altemplomban gyertyaöntés és mézeskalács sütés lesz. Szeretettel várjuk a hittanos gyerekeket és szüleiket.

13. Dec. 17. hétfőn de. 10 órakor Baba-Mama Klub a plébánián. Szeretettel várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat.