HIRDETÉSEK 2018. december 2.

Advent 1. vasárapja

3. December 9. advent 2. vasárnapja
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

5. Szombaton december 8-án lesz az Egyházközségi adventi lelki napunk. A 3. a-b osztályok, szülők és gyermekek pedagógiai program keretében vesznek részt a lelki napon. Aki egy tányér süteménnyel hozzá tud járulni a találkozóhoz, köszönettel elfogadjuk. A lelki nap 3 órakor kezdődik.

6. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

7. Roráte szentmisék, éjféli szentmise:
   December 3. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 4. kedden reggel 7 óra Szent Kereszt templom
   December 10. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 12. szerda reggel 7 óra Halmi telepi kápolna
   December 17. hétfő reggel 7 óra Jézus Szíve templom
   December 21. hétfő reggel 7 óra Erzsébet tér

December 24. hétfő este 10 óra éjféli mise Jézus Szíve templom
   December 24. hétfő éjjel 11 óra éjféli mise Szent Kereszt templom

8. Hétfőn este ½ 7 órára várom a hitoktatókat és akolitusokat a plébániára megbeszélésre.

9. Köszönöm a bérmálkozásra készülő fiatalok csoportjának a templomkert őszi nagytakarításában való részvételét és Krancziczki József segítségét.

10. Pénteken elsőpéntek. De. 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban szentmise, utána szentségimádás.

11. Dec. 15-én szombaton de. lesz a Jézus Szíve templom karácsony előtti nagytakarítása. Kérem a Kedves Hívek segítségét.

12. Dec. 16-ig tartós élelmiszer gyűjtés van a rászorulók javára.