HIRDETÉSEK 2018. november 18.

3. November 25. vasárnap: Krisztus a mindenség Királya ünnepe
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

5. Szombaton de. 9 órakor bérmálkozásra készülő fiatalok felkészítő foglalkozása plébánián.

6. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

7. November 19-én hétfőn este 7 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Tanács tagjait megbeszélésre a plébániára.

8. November 24-én, szombaton du. 3 óra Altemplom: Adventi Koszorú kötésre hívjuk és várjuk a hittanos gyermekeket és szüleiket.

9. November 24-én szombaton az esti szentmise előtt 5-6 óráig közös szentségimádást végzünk. Ezzel bekapcsolódunk a NEK előkészítő imaprogramjába. A szentségimádás jelmondata: „Nem borulok le, Uram, más előtt, csak Teelőtted”.