HIRDETÉSEK 2018. november 11.

3. November 18. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna: Szent Erzsébet
                            Ünnepi búcsúi szentmise

4. Kedden este 6 órakor szentmise Szent Kereszt templomban, utána Ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 8 órakor bérmálkozásra készülő fiatalok felkészítő foglalkozása plébánián.

6. Hétfőn este 7 órakor fiatal házas csoport találkozója a plébánián.

7. Ma du 3 órára várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit a Jézus Szíve templomba megbeszélésre.

8. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

9. November 19-én hétfőn este 7 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Tanács tagjait megbeszélésre a plébániára.