HIRDETÉSEK 2018. november 4.

3. November 11. vasárnapi miserend:
                11 óra Szent kereszt templom

4. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

5. Szombaton de. 9 órakor bérmálkozásra készülő fiatalok felkészítő foglalkozása plébánián.

6. Hétfőn este ½ 7 –re hívom és várom a hitoktatókat és az akolitusokat megbeszélésre, a plébániára.

7. A Váci Egyházmegye keresztény vállalkozóinak I. Találkozója lesz Nov. 13-án 12.00 – 18.00-ig a Váci Piarista Gimnázium dísztermében. A részvétel regisztrációhoz kötött. Szórólapot a kis asztalon találunk.

8. Jövő vasárnap nov. 11-én du 3 órára várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit a Jézus Szíve templomba megbeszélésre.

9. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással, ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.