HIRDETÉSEK 2018. október 21.

3. Október 28 vasárnapi miserend:
                11 óra Szent Kereszt templom

4. Az őszi szünet idején nem lesz felkészülési óra a bérmálkozóknak.

5. Október hónapban minden este ½ 6-kor közösen imádkozzuk a rózsafűzér imádságot. Ajánljuk föl, hogy a felelős személyek is jó döntéssel járuljanak hozzá Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

6. Közös ima városunkért. Egy héttel ezelőtt 6. alkalommal imádkoztunk közösen élő rózsafűzért az Irgalmas Jézus plébánia híveivel városunkért, Vecsésért. Este 6 órakor a Szűz Mária Szeplőtelen Szíve templomban szentmisével zártuk a napot. Köszönöm mindenkinek a részvételét.

7. Ma országos gyűjtés van a missiók javára a katolikus templomokban.

8. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

9. A Váci Egyházmegye keresztény vállalkozóinak I. Találkozója lesz Nov. 13-án 12.00 – 18.00-ig a Váci Piarista Gimnázium dísztermében. A részvétel regisztrációhoz kötött. Szórólapot a kis asztalon találunk.