HIRDETÉSEK 2018. szeptember 30.

Évközi 26. vasárnap a Szentírás vasárnapja

3. Október 7. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve templom
                11 óra Halmi telepi kápolna

4. Kedden este 6 órakor szentmise a Szent Kereszt templomban, utána ige csoport az altemplomban.

5. Szombaton de. 9 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

6. Pénteken első péntek lesz. De. 9-12 óra között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor szentmise és szentségimádás a Jézus Szíve templomban.

7. Október 7-én vasárnap du. 4 órára várom a Petőfi téri Jézus Szíve templomba megbeszélésre az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit.

8. Hálásan köszönöm a Kedves Hívek és segítők munkáját, imáját, figyelmes részvételét az elmúlt vasárnapi szentmisén, amikor vendégünk volt Áder János Köztársasági Elnök Úr!

9. Hétfőn de 10 – 12-ig Baba –Mama Klub a plébánián.

10. Október hónapban minden este ½ 6-kor közösen imádkozzuk a rózsafűzér imádságot. Ajánljuk föl Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

11. Október 6-n szombaton IX. Országos Találkozója lesz a rózsafűzért imádkozóknak. Helyszín: 1146 Budapest, Thököly u. 56.  A Rózsafűzér Királynéja templomban.  11 órakor püspöki szentmise.