HIRDETÉSEK 2018. szeptember 9.

3. Szeptember 16. vasárnap:
                11 óra Szent Kereszt templom búcsúja.
                           Veni Sancte
                           Szentmise után Kőrmenetet is tartunk.

4. Felvétel a Váci Egyházmegyei Kántortanfolyamra.
Az Egyházmegyei Kántorképző újra előkészítő és első osztályt indít. Az előkészítő az általános zeneiskolai előképzést pótolja. A jelentkezésnek ezért a zeneiskolai végzettség nem feltétele. Előkészítőbe olyanokat is felveszünk tehát, akiknek semmiféle zenei előképzettségük sincs. A felsőbb osztályokba való beiratkozáshoz szükséges felvételi vizsga anyagát pedig magántanárnál is el lehet sajátítani. A felvételi időpontja: szeptember 22., szombat de. 10 óra. Helye: a székesegyház oldalkápolnája. (Pótfelvételi október 6., szombat délelőtt 10 óra). Plébánosi ajánlás szükséges. A foglalkozások szeptembertől május végéig minden második szombaton lesznek. Érdeklődni lehet a kántorképző igazgatójánál. Cím: Varga László 2600 Vác, Konstantin tér 10.  (Tel.:30/521-7507). E-mail: omce@freemail.hu (Első tanítási nap október 6.)

5. Kedden este 6 órakor alapozó hittan felnőtteknek a plébánián.

6. Szombaton du. 5 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat és szüleiket a plébániára megbeszélésre.

7. Hétfőn este 7 órakor fiatal házasok csoportja a plébánián.