HIRDETÉSEK 2018. július 15.

2. Felvétel a Váci Egyházmegyei Kántortanfolyamra.
Az Egyházmegyei Kántorképző újra előkészítő és első osztályt indít. Az előkészítő az általános zeneiskolai előképzést pótolja. A jelentkezésnek ezért a zeneiskolai végzettség nem feltétele. Előkészítőbe olyanokat is felveszünk tehát, akiknek semmiféle zenei előképzettségük sincs. A felsőbb osztályokba való beiratkozáshoz szükséges felvételi vizsga anyagát pedig magántanárnál is el lehet sajátítani. A felvételi időpontja: szeptember 22., szombat de. 10 óra. Helye: a székesegyház oldalkápolnája. (Pótfelvételi október 6., szombat délelőtt 10 óra). Plébánosi ajánlás szükséges. A foglalkozások szeptembertől május végéig minden második szombaton lesznek. Érdeklődni lehet a kántorképző igazgatójánál. Cím: Varga László 2600 Vác, Konstantin tér 10.  (Tel.:30/521-7507). E-mail: omce@freemail.hu (Első tanítási nap október 6.)

3. Köszönöm az önkéntes templomtakarítók és díszítők értékes és nagylelkű munkáját.

4. Július 22. vasárnapi miserend:
                11 óra Szent Kereszt Templom
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

5. Július 30-án hétfőn de. 10-12-ig lesz a következő Baba-Mama klub a plébánián.