HIRDETÉSEK 2018. május 27.

Szentháromság vasárnapja

1. Kedden este 6 órakor szentmise, utána Ige csoport az altemplomban.

2. Péntken este 6 órakor szentmise és szentségimádás.

3. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

4. Június 3. Úrnapja:
                  9 óra Jézus Szíve Templom
                11 óra Szent Kereszt Templom Úrnapi körmenet
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

5. A következő Baba-Mama Klub május 28-án hétfőn lesz a plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat.

6. Május 21-én Pünkösd hétfőn volt a 9. Egyházközségi Családi napunk a Jézus Szíve templomban, ill. templomkertben. Köszönöm mindenki munkáját, szolgálatát és részvételét ezen a szép ünnepünkön. Katolikus Iskolánk 9. a-b-c. osztályai pedagógiai program keretében vettek részt ezen a napon.

7. Május a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt elimádkozzuk a Lorettói litániát. Imáinkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

8. Június 2-án szombaton az esti szentmise után 1 órás szentségimádást végzünk a Szent Kereszt templomban. Ezzel szeretnénk mi is bekapcsolódni az Úr napja előtti világméretű szentségimádásba.

9. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12 óra között fogom meglátogatni a betegeket.