HIRDETÉSEK 2018. május 6.

Húsvét 6. vasárnapja

1. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

2. Péntken ¼ 6 Fény útja. Du. 6 órakor szentmise és szentségimádás

3. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

4. Május 13. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve Templom Elsőáldozás
                11 óra Szent Kereszt Templom
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

5. A következő Baba-Mama Klub május 28-án hétfőn lesz a plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat.

6. Az elsőáldozás ünnepe Május 13-án Urunk mennybemenetelének ünnepén lesz a Jézus szíve templomban a de. 9 órai szentmisén. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekekért és szüleikért, hogy az Úr Jézussal való találkozás öröme átjárja egész életüket.

7. Május 21-én Pünkösd hétfőn lesz a 9. Egyházközségi Családi napunk a Jézus Szíve templomban, ill. templomkertben. Sok színes programmal készülünk erre a napra.

8. Május a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt elimádkozzuk a Lorettói litániát. Imáinkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

9. Május 12-én szombaton este a 6 órai szentmisében emlékezünk meg a kitelepítésről. Szentmise után koszorút helyezünk el és imádkozunk azért, hogy ilyen igazságtalanság soha ne forduljon elő a jövőben.